محل تبلیغات شما

۱۴ جمله منتخب اعضای کانال غدیر درباره شهدایملک پور

جمله شماره(۱):

پل هایی که ریخته اند.خبر از مثل سابق نشدن هیچکداماز ما میداد. هجوم سیاهی به آسمان.و دوباره مرور تلخی ها و نبودن ها

به یاد شهدایی که یادشان همواره در قلبهایمان ماندگارست‌.

جمله شماره (۲):

با سلام

شهدای والامقامانقلاب و جنگ تحمیلی علی الخصوص خانواده محترم و مکرم ملک پور و نحوه شهادت این شهدایمظلوم و سر افراز حادثه عظیم عاشورای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش رادر اذهان مجسم و تداعی میکند

جمله شماره (۳):

اینجا میتوان خدارا دیدولی اش رادیداینجا میتوانعشق بازی بنده با خدایش رادید.خدا آنها را عاشقانه به آغوش کشید ، همه را باهم.

چه صحنه ای.هم غریب است - هم آشنا.

آه.

دراین دیار بوی کربلا می آید

جمله شماره (۴):

هرچه به این۱۰ می نگرم

جز ۲۰ نبینم

((اشاره به ۱۰ شهید حادثه))

جمله شماره (۵):

نباشد از شهیدان دور گردیم

به ناحق رهسپار گور گردیم

جمله شماره (۶):

کاش آن روز سفره ای پهن نبود

کاش مادر ، غذایت حاضر نبود

کاش ما هریک مشغول کار بودیم

کاش هیچ یک از ما ،خانه نبودیم

سفر بی خداحافظی در بین ما افتاد

چه سفر غمگینی برایمان خاطره ماند

((هنگام شهادت شهدای ملک پور سر سفره بودند))

جمله شماره (۷):

خیابانهای شهرمان را به نامتان کردند،ولی من میگویمجغرافیای جهان راباید بنام شما کرد و وسعت آسمان وزمین را ،                               دیری ست که زبان جزبه نام شما نمیچرخد

جمله شماره (۸):

عده ای پرکشیدند و رفتند

عده ای ماندن

همه ‌اینها نشانه ای از حکمت خداوند است .

جمله شماره (۹):

بغض های حقیر ما روبه روی تصاویر شما سرریز میشود وراه را برای کلام میبندد؛

رفتن همیشه تلخ نیست گاه رفتن ها از همان آغاز مؤیدرسیدن است، پرپر شدن همیشه اشک آلود نیست گاه حماسه ای زبانزد است

جمله شماره (۱۰):

مردم خاطره شهدا را فراموش نکنند که شهدا پیشکسوتانلشکر امام حسین(ع) هستند،

امروزه جهادشان در راه خدا برای همه نمایان است.

همواره خاطره شهدا جلو چشم مان باشد و اینست یاد و خاطرهشهدای مظلوم شهرمان مخصوصا شهدای ملک پور

جمله شماره ۱۱:

دوستان بنشینید کاین قصه شنیدن دارد.

سفره ای آغشته به خون، گل و گلبرگ هایش غرق خون

در لحظه ای دیدنِ ده مجنون.

برای کدامیک مویه سر داد؟

وای پدرم، وای مادرم، وای خواهران و برادرانم

چه شهادتی،،، صحنه ی کربلاست اینجا

جمله شماره ۱۲:

کاش ای مادر عزیز، بودی و صدای قلب پسرانت را می شنیدیکه چجوری میزد کاش بودی و مرحم زخم بودی برای پای پسرانت و. کاش های دیگر

من آنروز بچه بودم و شاهد گریختن پسرانت بودم که بهامامزاده خاص علی پناه آوردند

جمله شماره ۱۳

بسم رب الشهدا و الصدیقین.

معصومیت و مظلومیت در نگاهشان موج می‌زند گویی از روزازل که به دنیا آمده اند آسمانی بوده اند و زمین جایگاه مناسبی برای روح بلندشان نبودهاست

این ها گل هایی بهشتی و فرشته هایی از جنس عشق هستندگل هایی که همه با هم پر کشیدند و به دیدار معبودشان شتافتند چه نعمتی و عزتی از اینبالاتر که جایگاهت بهشت باشد بهشت گوارای وجودتان.

جمله شماره ۱۴

گلستان شهدای شهرم :هوای دلم امروز آسمانی است، صالحآبادیک شهر نیست، یک عقیده و فرهنگ، یک نمونه ی قیام وشهادت و تبلور آزادگی است.

گلستان شهرم با هر طلوعش پرواز پرنده های بیشمار سروقامترا به خاطر خواهند آورد و خاطرات پرواز ۱۰ کبوتر عاشق تا ابد برلب وقلب وذهن همه یما جاری خواهد ماند

@ghadir98983737

بیانات همشهریان عزیز در باره شهیدان ملک پور بر گرفته از سامانه باشگاه غدیر صالح آباد

سلام و عرض ادب خدمت میهمانان وبلاگ

کشاورز نمونه شهید رضا ملک پور

,✔️جمله ,شماره ,ای ,کاش ,شهدای ,✔️جمله شماره ,  ✔️جمله ,ملک پور ,شهدای ملک ,از ما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قانون hophahomi سایه های خیال rasotypha esotesos letgabousi unisadty Learning English caigauressapp